fbpx

Müügitingimused

Veebipoe www.burgs.ee (edaspidi Veebipood) omanik on FedUp OÜ (registrikood 12931548) juriidilise aadressiga Kopli tn 25 Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn Harju maakond 10412.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo
Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Müügihinnad on eurodes. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine
Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 7 päeva jooksul teate saatmisest. Võimalusel pakutakse ostjale alternatiivseid tooteid, mille puhul võtab Veebipood ostjaga ise ühendust.

Kohaletoimetamine
Kaupu tarnitakse Veebipoe restoranis Burgs aadressil Kopli tn 25 Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn Harju maakond 10412. Kaubale tuleb järgi Ostja. Kaup tarnitakse pärast kauba ostu sooritamist kuvatud aja jooksul Burgs restoranis, kuid mitte hiljem kui 5h jooksul pärast ostu sooritamist.

Tulenevalt kauba iseloomust ei ole võimalik tellitud kaupa tagastada. Pretensioonide korral tuleb ostjal koheselt ühendust Veebipoega kas telefoni teel või e-maili teel ning läbirääkimiste teel leida lahendus. Pretensioonide hüvitamiseks palume ka kaubast teha pilti ning pretensioon kirjalikult ka pärast esmase kontakti loomist Veebipoega saata e-mailile burgskopli@gmail.com.

Alkohoolsete jookide ostmise puhul, kinnitab ostja, et on vähemalt 18 aastat vana. Kauba tarnimisel võib restorani töötaja nõuda isikut tõendavat dokumenti.

Pretensiooni esitamise õigus
Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb koheselt tellimuse kontrollimisel ostja poolt. Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 10 päeva jooksul.

Taganemisõigus
Tulenevalt kauba iseloomust ei ole võimalik tellitud kaupa tagastada. Pretensioonide korral tuleb kliendil koheselt ühendust võtta Veebipoega taasesitatavas vormis (e-mail). Kauba ja toote tekkivad pretensioonid tuleb esitada koheselt burgskopli@gmail.com Kõik pretensioonid lahendadatakse individuaalselt.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine
Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks. Isikuandmete vastutav töötleja FedUp OÜ võib edastada maksete teostamiseks vajalikud isikuandmeid volitatud töötlejale Maksekeskus AS.

Vaidluste lahendamine
Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile burgskopli@gmail.com.
Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole.

Privaatsustingimused

Kehtivad alates 30.06.2022

1. Üldsätted

1.1 Käesolevas Privaatsuspoliitikas on selgitatud, millistel eesmärkidel ja kuidas FedUp OÜ (registrikood 12931548, juriidilise aadressiga Kopli tn 25 Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn Harju maakond 10412) isikuandmeid töötleb.

1.2 Töötleme isikuandmeid kooskõlas EL isikuandmete kaitse üldmäärusega (GDPR, EL/2016/679) ja Eesti Vabariigi seadustega.

1.3 Privaatsuspoliitikat võidakse vastavalt vajadusele igal ajal uuendada ja need jõustuvad veebilehel www.viruburger.ee (edaspidi Veebilehel) avaldamise hetkel.

2. Milliseid andmeid me töötleme

2.1 Töötleme eelkõige isikuandmeid, mis on seotud ostjate tellimustega veebipoes (nimi, e-posti aadress, telefoni number, pangakonto number ja makse detailid, ostukaupade info). Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil.

2.2 Veebilehe kasutamisel kogume infot veebilehe külastuste kohta ja küpsiste infot.

3. Andmete töötlemise eesmärk

3.1 FedUp OÜ töötleb isikuandmeid eelkõige Veebipoes sooritatud ostude vormistamiseks ning kohale toimetamiseks.

3.2 Veebilehe külastuste kohta kogume infot statistilistel eesmärkidel.

4. Andmete edastamine

4.1 Käsitleme töödeldavaid isikuandmeid konfidentsiaalsetena.

4.2 Edastame isikuandmeid kolmandatele isikutele üksnes järgmistel juhtudel:

4.2.1 asutusele või isikule, kellel on andmete küsimiseks otsene seadusest tulenev alus andmeid küsida;

4.2.2 andmesubjekti selgesõnalise nõusoleku alusel isikuandmete edastamiseks konkreetsele kolmandale isikule;

4.2.3 juhul kui kasutame väliseid teenuseosutajaid (näiteks veebilehe teenuse või majutuse pakkujad ja IT-toe teenuse osutajad). Selliste teenuste osutamisel võib välisel teenuseosutajal olla juurdepääs isikuandmetele ja/või nad võivad neid töödelda vastavalt meiega sõlmitud lepingu tingimustele. Näiteks edastame maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus As-le.

5. Andmete turvalisus

5.1 FedUp OÜ kaitseb andmeid volitamata juurdepääsu eest või nende volitamata muutmise, avalikustamise või rikkumise eest.

5.2 Rakendame andmete turvalisuse tagamiseks asjakohaseid organisatsioonilisi, füüsilisi ja tehnilisi turvameetmeid.

6. Õigused

6.1 Kui isikuandmeid töödeldakse nõusoleku alusel, võib selle nõusoleku tulevikus igal ajal tagasi võtta. Nõusoleku tagasivõtmine ei mõjuta enne tagasivõtmist nõusoleku alusel toiminud töötlemise seaduslikkust.

6.2 Andmesubjektil on õigus:

6.2.1 taotleda juurdepääsu oma isikuandmetele;

6.2.2 taotleda oma isikuandmete parandamist;

6.2.3 taotleda oma isikuandmete kustutamist:

6.2.4 taotleda oma isikuandmete töötlemise piiramist;

6.2.5 taotleda oma isikuandmete ülekandmist;

6.2.6 esitada kaebus andmekaitse järelevalveasutusele.

7. Säilitamine

Isikuandmeid säilitatakse ajavahemiku lõpuni, mis on vajalik töötlemise eesmärkide saavutamiseks või kuni seaduses sätestatud säilitamistähtaegadeni.

8. Küpsised

8.1 FedUp OÜ veebilehel kasutatakse küpsiseid (cookies), et tagada veebilehe tehniline toimimine, veebilehte arendada ning pakkuda Teile paremat teenust.

8.2 Rakendame oma veebilehel Google Analytics’i veebi analüüsimise tööriista, mis kogub üldandmeid selle kohta, kuidas külastaja meie veebilehti kasutab. Näiteks kogub Google Analytics andmeid külastajate geograafia, arvuti veebilehitseja ja operatsioonisüsteemi versiooni kohta, külastamise aja ja kestuse ning veebilehtede külastuste hulga ja nende vahel liikumise kohta. Kogutavaid andmeid näeme üksnes isikustamata kujul. Saadud teavet kasutame oma veebilehtede külastajasõbralikumaks muutmiseks.

8.3 Veebilehe küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi. Kui blokeerite oma veebilehitseja seadete abil kõik küpsised, ei pruugi te meie veebisaidile või mõnele selle osale juurde pääseda.

9. Kontaktandmed

Käesoleva Privaatsuspoliitikaga seonduvate küsimuste korral või muude isikuandmete töötlemisega seotud küsimuste korral palun võtke OÜ-ga FedUp ühendust järgmistel kontaktandmetel:

Aadress:
Kopli 25
10412 Tallinn, Estonia

E-post: burgskopli@gmail.com